کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با CG9، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس و فکس

  • تلفن:۹۱۰۱۵۶۴۶ – ۰۲۱-  ۰۹۳۵۳۰٧۹۰۰۱ – (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)
  • فکس: ۴۲۶۹۵۹۷۹-۰۲۱

مرکز امور مشتریان

  • لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش CG9 از طریق پست، تنها به صندوق پستی 3469-15875 ارسال نمایید.

برای پیگیری یا سوال درباره سفارش و ارسال پیام بهتر است از فرم روبرو استفاده کنید.

همچنین درصورت برقراری تماس از طریق تلفن ثابت ۹۱۰۱۵۶۴۶ میتوانید جهت ارتباط با واحد فروش داخلی ۱ ، واحد پشتیبانی داخلی ۲ ، انتقادات و پیشنهادات داخلی ۳ و امورفروشندگان داخلی ۴ را شماره گیری نمائید.

توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۱۲۷۰۰۵۰۳ تنها شماره‌‌ای است که سی‌جی ناین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سی‌جی ناین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سی‌جی ناین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.
همچنین ۵۰۰۰۱۲۷۰۰۵۰۳ ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه سی‌جی ناین را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.