در چه صورتی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

– سی‌جی ناین تمام تلاش خود در جهت ارسال صحیح کالای خریداری شده و تحویل محصول به شما در شرایط مطلوب را می‌کند. با این وجود ممکن است پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما با رعایت اصل مشتری مداری این امکان را برای شما درنظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر در مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن اقدام کنید.
– درصورتی که کالا در شرایط اولیه و بدون هیچگونه آسیب باشند، شرایط بازگشت را خواهند داشت در غیر این صورت از شرایط گارانتی ۷ روزه بازگشت و خدمات پس از فروش سی‌جی ناین خارج می‌شوند.
– توجه داشته باشید که در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، کد تخفیف موردنظر مجدداً قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا، تنها اصل پول پرداختی توسط شما بازگردانده خواهد شد.
– علاوه بر اینکه همه کالاهای بازگشتی می‌بایست در وضعیت اولیه و بدون نوشته، برچسب اضافی و آسیب و پارگی باشند، توجه داشته باشید که هنگام مرجوع کردن محصول ملحقات جدا نشده باشند.

کالا را چگونه ارسال کنیم؟
  • قبل از ارسال کالا لطفا موضوع را به ما اطلاع دهید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس ازفروش سی‌جی ناین جداً خودداری کنید.
  • کالا را به خوبی و به همراه تمام اقلام همراه آن مانند کارت گارانتی و یا قطعات بسته بندی نمایید.
  • کارتن کالا باید در شرایط اولیه باشد.
  • درصورت دریافت کالا از طریق پست، می‌توانید کالا را پس‌کرایه و از طریق پست برای ما ارسال نمایید.
  • لطفا از نوشتن توضیحات، آدرس و هرگونه اطلاعات دیگری روی جعبه اصلی کالا خودداری کنید. درصورت لزوم، توضیحات خود را روی قطعه کاغذ جداگانه و یا پشت فاکتور خرید بنویسید.
  • بسته را به آدرس زیر ارسال نمایید.
    استان تهران، شهر تهران، صندوق پستی:
  • درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس [email protected] ایمیل کنید.
هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

در صورتی که ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش سی‌جی ناین برسد، هزینه‌های ارسال به عهده سی‌جی ناین است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس [email protected] ارسال نمایید.
– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان سی‌جی ناین، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.